IWANTMORE – це онлайн секс-шоп, що пропонує широкий вибір інтимних товарів для жінок, чоловіків, небінарних людей і пар. 

Наша мета – створити простір, в якому Вам буде приємно думати і піклуватись про своє задоволення. А також простір, в якому Вам буде затишно і безпечно бути собою, пізнавати свою сексуальність, а значить, плекати свою жагу і апетит до життя.
Люди, які задоволені своїм сексуальним життям, довше живуть, краще працюють, впевненіші в собі. Є дослідження, що підтверджують – оргазми лікують депресію і зменшують вірогідність багатьох захворювань.
Саме тому ми віримо, що Ви отримуєте не просто секс-іграшки – Ви отримуєте ключ, до щасливого, повного смаку і задоволення життя.
Немає нічого ненормального чи збоченого в тому, щоб задовільняти свої сексуальні бажання та фантазії, і в тому, щоб робити це, зокрема, і за допомогою секс-іграшок.
Ми позбавлені стереотипів щодо сексуальності, адже вважаємо, що кожен заслуговує на щасливе і здорове сексуальне життя. Розширюйте свої сексуальні кордони, досліджуйте, купуйте, експериментуйте і насолоджуйтесь, а ми Вас підтримаємо в цьому!
Також ми гарантуємо Вам повну конфіденційність. Ваші сексуальні вподобання залишаться в секреті.
IWANTMORE – це команда професіоналів, які дійсно люблять свою справу і чудово розуміються на ній, а також в тонкощах спілкування на делікатні теми. Тактовність, ввічливість, чесність, індивідуальний підхід і готовність надати професійну допомогу – є основними принципами при спілкуванні з нашими відвідувачами та клієнтами.
З повагою і турботою, IWANTMORE.
Дозволь собі більше.